V dnešní uspěchané době plné lákadel v podobě nezdravé stravy a hektického životního stylu, čím dál více lidí za mnou přichází se poradit a získat odpovědi na otázku: Jak trvale zhubnout? Zdravé a trvalé hubnutí bez rizika Jo-jo efektu není až tak obtížné. Je-li chuť, vůle a především reálné očekávání a splnitelný cíl, tam dokážu viditelně pomoci. A když říkám viditelně, tak jsem schopen slíbit v úvodu kúry i 10 kg za dobu kratší jak tři měsíce.

Můj hubnoucí proces piluji již téměř 20 let. Za tu dobu jsem pomohl více jak 1000 klientům a dokázali jsme zhubnout u jednotlivců třeba i 50 kg. Nejednoho klienta jsem vrátil zpátky do běžného života. Nenabízím žádné zázračné metody postavené na šarlatánství nebo zbytečné chemie a léčiv. Já s klienty pracuji od základu pěkně poctivě. Neslibuji nereálné výsledky a jako odměnu nepobírám desetitisíce. Naopak. Já vás naučím, jak v dnešní době správně jíst, kdy jíst, co jíst a v jakém množství.

Očistím vaše tělo, aby mohlo správně fungovat a hubnout

Bez detoxikace těla a střev nemůžeme nastartovat proces redukce hmotnosti. Zde nepomohou žádné koktejly ani nepříjemné výplachy střev. Je zapotřebí absolvovat očistnou detoxikační kúru. Vše vám vysvětlím a provedu vás krok za krokem celým procesem detoxikace. Následně budou vaše střeva připravena lépe získávat potřebné živiny z potravy, takže se sníží pocit hladu nebo touhy na další zbytečné přejídání, vedoucí k růstu tělesné hmotnoti.

Vysvětlím vám, proč nemůžete zhubnout svépomocí nebo proč nabíráte na hmotnosti

Stravování je velmi složité a proto vám vysvětlím, jak funguje lidské tělo, metabolismus, nutriční hodnoty, živiny a jaké principy je zapotřebí dodržovat, abyste se dostali až ke svému cíli, tj. dosáhli vysněné hmotnosti, nosili menší konfekční velikosti, lépe žili a radovali se ze života.

Naučím vás jak sestavit správný, vyvážený a zároveň chutný jídelníček

Když dáte člověku rybu, nasytíte ho na den. Když ho naučíte rybařit, nasytíte ho na celý život. A u mě je to podobné. Naučím vás, jak si sestavit správný, vyvážený a zdravý jídelníček, který povede ke snižování tělesné hmotnosti a to z míst odkud chceme, tj. z podkožního tuku.

Nastartuji vaše hubnutí bez pocitu hladu a společně snížíme metabolický věk

Sami budete překvapeni jaké porce zdravé a vyvážené stravy si můžete dovolit. Možná ani zprvu neuvěříte, že konzumací takových porcí zhubnete. Ale už po 10 dnech se objeví první výsledky a budete velmi potěšeni. Vše je to o vyvážené stravě, podílu živin a nutričních hodnotách.

Ušetřete na potravinách a při nákupu větších velikostí oblečení

Díky správnému výběru a konzumaci potravin nejen že zhubnete, ale navíc v rodinném rozpočtu ještě ušetříte. Mé odborné služby a konzultace, ukázkové jídelníčky, program na sestavování jídelníčku něco stojí. Ale budete-li dodržovat mé rady, ve velmi blízké době se vám to vrátí. 

Chcete trvale zhubnout a žít zdravě? Ozvěte se. Napište mi vzkaz nebo volejte 775 213 667

Tato stránka je pouze ukázková (testovací, tréninková, ověřovací).
Neslouží k nabídce nebo poskytování výše uvedených služeb. Děkuji za pochopení, Jan Borůvka

Moje obory

Svatební fotograf

Potřebujete nafotit svatbu? Ozvěte se.

Honza Borůvka - Svatební fotograf
Honza Borůvka - SEO konzultant

PPC & SEO konzultant

Potřebujete správně nastavit PPC kampaně, zajistit jejich správu nebo optimalizovat stránky?

Hlavní vedoucí

Hledáte ten nejlepší dětský tábor pro své dítě?

Honza Borůvka - Hlavní vedoucí dětského tábora

HONZA BORŮVKA

K dispozici aby vám pomohl ...

CHCETE VÍCE INFORMACÍ?

Osobní blog spuštěn

1.2.2018 jsem spustil svůj osobní blog. Neformální web, kde si budu tlachat o čem chci :)

Jak nafotit svatbu?

Často se mě lidí ptají, jak pořádně nafotit svatbu a tak jsem se rozhodl zveřejnit několik rad.

Problémy hlavního vedoucího

Hlavní vedoucí dětského tábora nemá jen zábavu a srandu kolem sebe, ale také dost velké problémy ...